Lotniczy transport medyczny – samolot medyczny

Wybierzemy najdogodniejszy sposób przewozu bliskiej osoby i zadbamy o to, by przebiegał on w jak najprzyjemniejszej atmosferze. Prywatny transport medyczny samolotem to jeden z istotnych elementów oferty Nord Ambulanse. W wielu przypadkach transport drogą powietrzną jest najbezpieczniejszą i najszybszą formą transferu pacjenta.

Jakie są zalety lotniczego transportu medycznego?

Czas – Wielogodzinna podróż bywa męcząca dla osób zdrowych. Dla pacjentów, którzy cierpią z powodu długotrwałej choroby lub ulegli poważnemu wypadkowi, transport jest jeszcze bardziej uciążliwy. Gdy stan zdrowia chorego na to pozwala lot medyczny zwiększa komfort jego podróżowania. Samolot skraca długość podróży do absolutnego minimum, zmniejszając tym samym ryzyko powikłań.

Grafika przedstawia transport pacjenta z wykorzystaniem samolotu medycznego

Chory jest pod stałą opieką medyczną – Doświadczony personel medyczny monitoruje stan pacjenta. Korzystając ze znajdującego się na pokładzie wyposażenia jest w stanie udzielić mu niezbędnej pomocy w razie potrzeby. To niezwykle wygodna opcja w sytuacji, gdy ktoś z bliskich uległ wypadkowi za granicą.

Usługa bed to bed – Załoga Nord Ambulanse opiekuje się pacjentem nie tylko w trakcie samego lotu. Chory odbierany jest bezpośrednio ze szpitala i trafia do miejsca docelowego (domu lub szpitala) znajdując się przez cały czas pod opieką personelu medycznego. W skład usługi lotniczego transportu medycznego wchodzi również transfer z i na lotnisko.

Pomoc w załatwieniu formalności – Korzystając z usługi lotniczego transportu medycznego możesz być pewien, że otrzymasz niezbędną pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Cena – transport medyczny samolotem jest sposobem podróżowania porównywalnym z transferem lądowym – a do tego zapewnia najlepszy stosunek jakości do ponoszonych kosztów. Nasi klienci wiedzą, że płacą za bezpieczny, wygodny i jak najszybszy przelot bliskiej osoby we wskazane miejsce obarczony niewielkim ryzykiem ewentualnych niedogodności w trasie.

Jak zamówić lotniczy transport medyczny?

Istnieje wiele sytuacji, w których najbardziej wskazany ze względu na czas i komfort jest właśnie transport medyczny samolotem. Cena jest ustalana indywidualnie – przede wszystkim ze względu na różnice długości tras w obrębie kraju i spoza granic Polski. Wspominaną usługę mogą teraz Państwo zamówić pod osobnym numerem telefonu. Podobnie jak w przypadku numeru głównego zamówienie usługi ma charakter alarmowy – prosimy kontaktować się w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwość. Aby skorzystać z profesjonalnych lotów dla najbardziej wymagających, pacjentów, prosimy dzwonić pod numer +48 664 223 999 lub kontaktować się drogą mailową na adres sadowski@nordambulanse.pl.