Lotniczy transport medyczny- samolot medyczny

Prywatny lotniczy transport medyczny to jeden z istotnych elementów oferty Nord Ambulanse. W wielu przypadkach transport drogą powietrzną jest najbezpieczniejszą i najszybszą formą transportu pacjenta.

Jakie są zalety lotniczego transportu medycznego?

Czas – Wielogodzinna podróż bywa męcząca dla osób zdrowych. Dla pacjentów, którzy cierpią z powodu długotrwałej choroby lub ulegli poważnemu wypadkowi, transport jest jeszcze bardziej uciążliwy. Gdy stan zdrowia chorego na to pozwala lot medyczny zwiększa komfort jego podróżowania.

Grafika przedstawia transport pacjenta z wykorzystaniem samolotu medycznego

Chory jest pod stałą opieką medyczną – Doświadczony personel medyczny monitoruje stan pacjenta. Korzystając ze znajdującego się na pokładzie wyposażenia jest w stanie udzielić mu niezbędnej pomocy w każdej sytuacji.

Usługa bed to bed – Załoga Nord Ambulanse opiekuje się pacjentem nie tylko w trakcie samego lotu. Chory odbierany jest bezpośrednio ze szpitala i trafia do miejsca docelowego (domu lub szpitala) znajdując się przez cały czas pod opieką personelu medycznego. W skład usługi lotniczego transportu medycznego wchodzi również transport z i na lotnisko.

Pomoc w załatwieniu formalności – Korzystając z usługi lotniczego transportu medycznego możesz być pewien, że otrzymasz niezbędną pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.

Jak zamówić lotniczy transport medyczny?

Wspominaną usługę mogą teraz Państwo zamówić pod osobnym numerem telefonu. Podobnie jak w przypadku numeru głównego zamówienie usługi ma charakter alarmowy – prosimy kontaktować się w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwość. Aby zamówić lotniczy transport medycznym prosimy dzwonić pod numer +48 664 223 999.