Międzynarodowy transport medyczny DE

Bliska osoba została poszkodowana w wypadku za granicą i zależy Ci na jej bezpiecznym powrocie do kraju? Nord Ambulanse od wielu lat zajmuje się międzynarodowym transportem medycznym i sanitarnym.

Kiedy potrzebny jest transport medyczny z zagranicy?

Osoba, która uległa wypadkowi, poza bólem fizycznym cierpi z powodu stresu psychicznego. Stres ten jest dodatkowo potęgowany, jeżeli chory znajduje się w obcym dla siebie środowisku. Bariera językowa i długotrwała rozłąka z bliskimi powodują, że pacjent czuje się niekomfortowo.

Międzynarodowy transport medyczny jest w tej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem. Profesjonalne wyposażenie ambulansu pozwoli na bezpieczną i komfortową podróż nawet, jeżeli mamy do pokonania długi dystans.

Kiedy warto rozważyć zamówienie transportu samolotem medycznym?

Biorąc pod uwagę indywidualne czynniki zlecenia, w niektórych sytuacjach proponujemy wykorzystanie samolotu medycznego, jako alternatywy dla standardowego transportu naziemnego.

Medyczny transport lotniczy to komfortowe warunki podróży, profesjonalna i fachowa opieka przez cały czas jej trwania. Międzynarodowy transport medyczny z wykorzystaniem drogi powietrznej jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem podróżowania.

Ile kosztuje transport z zagranicy?

W Nord Ambulanse wiemy, że nie ma dwóch identycznych zleceń. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dostosować ofertę do sytuacji twojej lub bliskiej Ci osoby. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj.