Transport medyczny Gdańsk

Jako specjalistyczna firma transportowa zajmujemy się szczególnym rodzajem usług – przewożeniem osób chorych, unieruchomionych trwale lub tymczasowo, na krótsze i długie dystanse. Jednym z obszarów działania naszej firmy, której profilem jest prywatny transport medyczny, jest Gdańsk oraz okolice. Realizujemy usługi przewozowe w warunkach specjalnych w kraju i za granicą.

Szeroki zakres usług transportu medycznego

Profil firmy Nord Ambulanse zorientowany jest na wspieranie opiekunów osób starszych, chorych i niepełnosprawnych w kwestiach związanych z przewozem na bliskie i dalsze odległości. Realizujemy prywatny transport medyczny w celu hospitalizacji, wykonania niezbędnych badań czy pobytu w specjalistycznych placówkach. Zajmujemy się także transferami do kraju drogą lądową i powietrzną osób, które uległy wypadkowi za granicą.

Opieka ratowników na cały czas trwania transportu medycznego

Zapewniamy każdorazową obecność minimum dwóch członków załogi karetki – ratownika medycznego oraz kierowcy. Ich praca jest niezbędna, aby móc w odpowiedni sposób zabezpieczyć chorego na czas prywatnego transportu medycznego, przenieść go na noszach, również z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury podtrzymującej życie, oraz zatroszczyć się o jego dobrostan i zareagować na wypadek pogorszenia się jego parametrów życiowych. W razie potrzeby istnieje możliwość załączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych zarezerwowanych dla pojazdów uprzywilejowanych.

Usługi wniesienia „door to door”

Rozumiemy, jak istotne jest dla naszych klientów to, aby ich unieruchomieni bliscy mogli być przewożeni do specjalistycznych placówek w jak najbardziej komfortowych dla nich warunkach. Dlatego nasz prywatny transport medyczny realizujemy w oparciu o usługę „door to door”, czyli odbierając pacjenta bezpośrednio z miejsca, w którym przebywa, znosząc z dowolnego piętra, i po wykonaniu przewozu zawożąc go z powrotem. Przewóz z wykorzystaniem naszej floty oraz przy obecności ratowników medycznych można zamówić poprzez formularz na naszej stronie, kontakt mailowy lub telefoniczny.