Transport medyczny Gdynia

Nord Ambulanse świadczy ogólne usługi przewozowe w warunkach specjalnych na terenie całej Polski. Głównym obszarem działania naszej firmy oferującej transport medyczny jest Gdynia. Wykonujemy prywatne transfery drogą lądową, ale również powietrzną, dzięki odpowiednio bogatej flocie pojazdów oraz samolotów.

Usługi opieki i ratownictwa na czas transportu

Cechą charakterystyczną naszych usług jest obecność osób związanych z branżą podczas świadczenia przewozów i przelotów. Wybierające prywatny transport medyczny osoby mają pewność, że ich bliskimi na czas przewozu lub przelotu zajmie się ratownik, a w szybkim dotarciu na czas pomoże zawodowy kierowca lub pilot. W razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych doświadczony personel jest w stanie udzielić doraźnej pomocy, a w przypadku transferu drogą lądową możliwe jest również skorzystanie z sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej charakterystycznej dla pojazdów uprzywilejowanych, aby jak najszybciej dowieźć pacjenta do szpitala.

Usługi „door to door”

Oferowane przez Nord Ambulanse usługi „door to door” to duże ułatwienie nie tylko dla samych pacjentów, ale przede wszystkim ich opiekunów. Pozwala to na zniesienie osoby unieruchomionej z dowolnego piętra w pozycji leżącej, a po zrealizowaniu przewozu wniesienie na górę. Prywatny transport medyczny wychodzi naprzeciw faktycznym potrzebom tych, którzy nie mogą poruszać się samodzielnie, zapewniając im możliwość podróżowania w komfortowych warunkach.

Organizacja transportu z zagranicy

Bardzo ważną częścią działalności Nord Ambulanse jest przewożenie osób unieruchomionych, wymagających szczególnej opieki, na długie dystanse, również z zagranicy, z dopełnieniem wszelkich formalności. Nasz prywatny transport medyczny obejmuje nie tylko drogę lądową, ale również powietrzną. Przelot samolotem jest szczególnie wskazany na długich trasach, których pokonanie lądem mogłoby narażać ich nie tylko na dyskomfort, ale również pogorszenie stanu fizycznego. W razie jakichkolwiek zapytań lub w sprawie wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.