Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej

39eee751af30032eeece2f48de2de4ba_xlŻycie ludzkie jest wartością nadrzędną.

Od jakości naszych kursów i szkoleń zależy dobro drugiego człowieka. Pragniemy naszym klientom dać bezcenną umiejętność ratowania życia ludzkiego, pewność siebie i umiejętność podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach.

Szkolenia przedmedyczne – dla kogo?

Prowadzimy praktyczne szkolenia i kursy pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci ,nauczycieli i uczniów, dla przedsiębiorstw, firm, instytucji i osób indywidualnych. Celem kursu jest zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych zachowania się w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia. Forma kursu i sposób przekazywania wiedzy i umiejętności są przystępne i zrozumiałe dla osób nie mających na co dzień kontaktu z medycyną.

szkolenia2Oferujemy wysoką, profesjonalną jakość szkoleń w zakresie teoretycznym i praktycznym. Kursy prowadzą lekarze oraz dyplomowani ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i edukacyjnym. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów oraz praktycznych ćwiczeń. Szczególny nacisk kładziemy na praktyczną wartość szkoleń.

Prowadzimy kursy na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Oferujemy również kurs przypominający umożliwiający zaktualizowanie i rozszerzenie nabytej wcześniej wiedzy. Autorski program kursów opiera się na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji. Zapraszamy do KONTAKTU