Transport medyczny na terenie Polski

36fdb1a35cd2f54f95cf2119fb5bc7ed_xlPosiadamy bogate doświadczenie w zakresie przewozu osób niepełnosprawnych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom Państwa, nasza firma udostępnia usługę przewozu osób, chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się, nasza firma pomaga osobom chorym oraz niepełnosprawnym w pokonywaniu barier architektonicznych. Nasi pracownicy są wykwalifikowani w zakresie „Przewozu osób chorych/niepełnosprawnych” Działamy w systemie „Door To Door” co znaczy, w ramach przewozu sprowadzamy osobę niepełnosprawną z dowolnego piętra , oraz po realizacji przewozu wprowadzamy z powrotem. Posiadamy pojazdy przystosowane do przewozu osób chorych/niepełnosprawnych. W każdym pojeździe jest dwóch pracowników (Kierowca – doświadczenie, uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych) oraz Ratownik.

heliTransfer lotniczy to często jedyna i najbezpieczniejsza opcja przewozu pacjenta na długim dystansie.Dzięki współpracy m.in. z macierzystą firmą w Norwegii posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży lotnictwa medycznego możemy zorganizować kompleksową usługę transportu pacjenta w różnym stanie, na całym świecie. Jeżeli:

Twói najbliżsi zachorowali lub ulegli wypadkowi za granicą i chciałbyś zorganizować szybki i bezpieczny transport do Polski.

Potrzebujesz asysty medycznej podczas wyjazdu na leczenie medyczne

samolot299Załatwimy za Ciebie: asystę lekarza bądź/i ratownika medycznego, dokumenty związane z przyjęciem osoby na pokład samolotu (MEDA/MEDIF), niezbędne raporty medyczne, najszybszą odprawę paszportową dla osoby chorej i towarzyszącej, kwalifikację medyczną dotyczącą lotu chorego ustaloną wspólnie z Twoim lekarzem prowadzącym, bezpieczny transport naszym ambulansem na lotnisko i z lotniska, do domu lub szpitala.

Wbrew ogólnej opinii ceny w/w usług są często porównywalne z transportem lądowym.

Zapraszamy do KONTAKTU