Zabezpieczene medyczne imprez masowych

0548677e6432786dd8df61eb3aaec139_xlJedną z form działalności Pogotowia Medycznego Nord Ambulanse jest zabezpieczenie medyczne imprez masowych.

Przez cały okres działalności zdobywamy doświadczenie w tej dziedzinie. Zaufało nam kilkudziesięciu organizatorów różnego typu imprez, dla których stale zabezpieczamy od strony medycznej różne wydarzenia społeczno – kulturalne i sportowe. Oferujemy profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną w oparciu o sprzęt ratunkowy, lekarzy, pielęgniarki oraz specjalistów ratownictwa medycznego, którzy wielokrotnie prezentowali swoje wysokie umiejętności w zakresie udzielania pomocy medycznej i ratowania życia.
impreza

  • Dostosowujemy liczbę ratowników i rodzaj zabezpieczenia zależnie od przewidywanej liczby uczestników oraz powierzchni i rodzaju terenu, na którym impreza ma się odbywać.
  • Posiadamy sprzęt pozwalający udzielić pomocy na miejscu zdarzenia.
  • W zależności od wielkości imprezy, prowadzimy jeden bądź kilka stałych punktów medycznych (ambulatoriów polowych) odpowiednio oznakowanych.
  • Nasz personel jest obecny przez cały czas trwania imprezy (zaczynamy już pół godziny przed imprezą i kończymy pół godziny po imprezie).
  • Dodatkowo na imprezach otwartych wykonujemy profilaktyczne badania pomiaru cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego.
  • Dysponujemy Ambulansami z profesjonalnym wyposażeniem medycznym.
  • Wedle życzenia klienta – karetka może stanowić stały punkt zabezpieczenia i znajdować się stale na terenie trwania imprezy, bądź przyjeżdżać na teren tylko w sytuacjach, gdy jest to konieczne.

Ministerstwo Zdrowia określiło specyficzne warunki odnośnie imprez masowych. Zapraszamy do zapoznania się – Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej w Dz.U.12.34.181 z dnia 17 lutego 2012 r. Zapraszamy do KONTAKTU