Wynajem karetki transportowej

Głównym filarem naszych usług jest przewożenie trwale lub czasowo unieruchomionych pacjentów pomiędzy konkretnymi punktami drogą lądową. Wynajem karetki transportowej to usługa specjalistyczna, łącząca w sobie funkcję pogotowia i taksówki. Bywa przydatna w wielu sytuacjach życia codziennego związanych z opieką nad chorymi osobami bliskimi. Współpraca z macierzystą firmą w Norwegii pozwala nam na realizację powierzonych zadań nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

W jakich sytuacjach warto zamówić karetkę transportową?

Istnieje wiele sposobów wykorzystania naszych usług. Należy pamiętać, że przejazd karetką pogotowia jest możliwy jedynie w sytuacjach nagłych, zagrażających zdrowiu lub życiu, i zwykle obejmuje jedynie transfer pacjenta w kierunku do szpitala. W każdym innym przypadku, gdy zachodzi potrzeba dostarczenia go do specjalistycznej placówki w pozycji leżącej, z dbałością o zachowanie maksymalnych standardów bezpieczeństwa, należy skorzystać z transportu prywatnego. Jest on dostępny zawsze, dla każdego i zapewnia elastyczny transfer, nawet na duże odległości. Wynajem zaopatrzonego ambulansu wraz z załogą bywa jedynym rozwiązaniem w przypadku osób, które wymagają stałej opieki na czas przejazdu.

Kiedy pacjenci mogą potrzebować karetki transportowej?

Usługi Nord Ambulanse skierowane są przede wszystkim do osób opiekujących się pacjentami wymagającymi szczególnej troski – unieruchomionymi trwale lub czasowo, niepełnosprawnymi, z rozległymi obrażeniami wewnętrznymi, czy przebywającymi w śpiączce. Prywatna karetka pogotowia zadba o to, by zawieźć ich na badania, przetransportować z zagranicy, gdzie ulegli wypadkowi, czy ze szpitala do domu lub innej placówki, gdzie będą poddawani dalszej rekonwalescencji. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zawsze wtedy, gdy konieczny jest wynajem karetki transportowej. Cena usługi jest zależna przede wszystkim od przebytej trasy.

Taksówka z uprawnieniami karetki pogotowia

Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu naszych samochodów możliwe jest połączenie w naszych usługach funkcji pojazdu uprzywilejowanego z taksówką. Wynajem karetki transportowej to przewóz bliskiej unieruchomionej osoby w pozycji leżącej, przy stałym nadzorze ratownika, i z możliwością udzielenia mu natychmiastowej pomocy lub skorzystania z sygnałów świetlnych i dźwiękowych w razie konieczności przyspieszenia przejazdu.

Dlaczego warto skorzystać z usług Nord Ambulanse?

Dbamy o zapewnienie najwyższej jakości usług najbardziej wymagającym pacjentom. W każdej naszej prywatnej karetce jeździ doświadczony kierowca oraz ratownik. Dzięki takiemu zespołowi można realizować transport unieruchomionego pacjenta z i na dowolne piętro, na bliższe i dalsze odległości. Za Nord Ambulanse stoi wiele lat doświadczenia i współpraca z najlepszymi norweskimi wykonawcami. Aby skorzystać z transportu tego rodzaju, należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie, albo skontaktować się z przedstawicielem firmy telefonicznie lub mailowo. Cena wynajmu karetki ustalana jest indywidualnie na podstawie cennika.